פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח מעניק לאף מראה חדש, המשנה את כל מראה הפנים, בתוך כמה דקות וללא כל התערבות כירורגית. הטיפול מאפשר להעלים גיבנת, ליישר עקמומיות, להרים את קצה האף, לשנות את צורת צידי האף, לתקן סטיות של המחיצות ועוד.

עיצוב ופיסול אף ללא ניתוח היא שיטה חדשנית ויעילה לתיקון צורת האף באמצעות הזרקה של חומרי מילוי. מדובר בטיפול בטוח ולא פולשני, המאפשר לשנות באופן משמעותי את צורת האף ללא צורך בניתוח.

פיסול אף ללא ניתוח הינו אלטרנטיבה מעולה לניתוחי האף עבור אלה שאינם מעוניינים לעבור פרוצדורות כירורגיות רדיקליות, או למטופלים שאינם יכולים לעבור ניתוחים, מסיבות רפואיות.

תוצאות הטיפול נשמרות עד שנתיים ולאחר מכן חומרי המילוי נספגים במלואם בגוף.

יתרונות השיטה

  • בטיחות – חומרי המילוי הם באיכות מעולה ובאישור משרד הבריאות וה- FDA האמריקאי.
  • טיפול ללא כאבים – הטיפול נעשה תחת אלחוש משחתי מקומי ואינו כולל חתכים או תפרים.
  • טיפול קצר ומהיר – הטיפול אורך כרבע שעה.
  • חזרה מיידית לשגרה ללא צורך בתקופת התאוששות.

פיסול אף ללא ניתוח – הדגשים שלנו

בתהליך עיצוב ופיסול אף ללא ניתוח אנו משלבים בדרך כלל מספר טכניקות עבודה שונות כשהמטרה שלנו היא ליצור מראה פרופורציונאלי ואסתטי, המשתלב באופן טבעי במבנה הפנים.
למילוי ופיסול אנו משתמשים בחמרי מילוי – חומצה היאלורונית, אלנסה והידרוקסי הפטיט קלציום של היצרנים המובילים בעולם. במידת הצורך אנו מוסיפים גם הזרקת בוטוקס לשם הרמת קצה האף.

ההתאוששות מהטיפול

פיסול אף ללא ניתוח נמשך כרבע שעה ולאחריו אין צורך בתקופת התאוששות. מיד לאחר הטיפול יכולה להופיע נפיחות קלה באזור ההזרקות, אולם היא נעלמת תוך כיממה.

לפני פיסול אף ללא ניתוח
לפני פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח
פיסול אף ללא ניתוח

לפרטים נוספים על פיסול אף ללא ניתוח ולתיאום פגישת ייעוץ: