עיצוב עצמות לחיים וסנטר

עיצוב עצמות לחיים וסנטר נותן מענה מעולה לסימני הגיל והעייפות, סימנים הנראים על עור הפנים בעקבות השינויים הדגנרטיביים המתרחשים העור, התנוונות רקמות השומן התת-עוריות, והשינויים במבנה עצמות הפנים. הטיפול מתאים במיוחד למקרים של קו לסת רפוי, סנטר כפול ולחיים שמוטות.

בעת עיצוב עצמות לחיים וסנטר, אחת המטרות העיקריות שלנו במרפאה היא השגת הרמוניה ופרופורציה מקסימאלית במראה הפנים. על מנת להגיע לתוצאות אלו אנו מבצעים לכל מטופל הערכה אסתטית שבמסגרתה אנו לוקחים בחשבון את כל האלמנטים המשפיעים על מראה הפנים, לרבות מבנה העצמות, הרקמות הרכות והעור.

עיצוב עצמות לחיים וסנטר באמצעות חומצה היאלורונית

עם הופעתם של חומרי מילוי איכותיים על בסיס חומצה היאלורונית, עיצוב של עצמות לחיים וסנטר הפך לאחד הטיפולים הפופולאריים, הפשוטים והבטוחים ביותר במסגרת הטיפולים להצערת הפנים. חומצה היאלורונית הינה מרכיב טבעי הקיים בעור שלנו, מה שמפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתגובה אלרגית או דחייה של התכשירים על-ידי הגוף.

חומר המילוי מוזרק לעומק הקרום החיצוני העוטף את העצם, מה שמונע אפשרות של תזוזה במיקום החומר והיווצרות בליטות מתחת לעור. הטיפול מתבצע ללא הרדמה ונמשך כעשר דקות בלבד. לעיתים ניתן להבחין בנפיחות קלה באזור ההזרקות, אולם היא נעלמת תוך יום-יומיים. האפקט המתקבל מהטיפול נשמר לאורך תקופה של שנה וחצי עד שנתיים.

היתרונות הרבים של טיפול באמצעות חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית הם:

  • אין צורך בתקופת התאוששות והחלמה
  • אין הגבלות רפואיות או תופעות לוואי
  • התוצאות מהירות והאפקט המתקבל נשמר לאורך זמן

כל היתרונות האלו הופכים את הטיפול לעיצוב לחיים ועצמות הלחיים – ללא ניתוח – לאלטרנטיבה נפלאה לכירורגיה הפלסטית.

לפרטים נוספים על עיצוב עצמות לחיים וסנטר ולתיאום פגישת ייעוץ: