עיצוב ומילוי שפתיים

חולמת על שפתיים מלאות ומעוצבות אבל חוששת שהשינוי יראה מוגזם ומלאכותי?
אצלנו תוכלי להגשים את החלום ולהרגיש מעולה עם המראה שיתקבל, בעזרת מילוי שפתיים עדין, מוקפד ופרופורציונאלי שישתלב בטבעיות בתווי פניך.

שפתיים דקות, נפולות או אסימטריות ושפתיים שאיבדו את נפחן עם השנים, עלולות להקנות מראה עייף וזעוף, הפוגע בהופעה שלנו ובמסר שאנו משדרים. לשמחתנו הרבה, כיום אפשר ליהנות ממראה יפה וטבעי, של שפתיים מלאות, חושניות ומושלמות, בהליך פשוט וקל של עיצוב ומילוי, הנותן תוצאות מדהימות, באופן מיידי.

מילוי שפתיים – איך זה נעשה?

לפני הכול, חשוב שתביני את מבנה השפתיים; מבחוץ, יש להן שכבת עור דקה, החלק העיקרי הוא רקמת חיבור עבה, ואילו החלק הפנימי הוא שכבה רירית.
רקמת החיבור גדושה בכלי דם ועצבים, מה שהופך את השפתיים לאדומות, וכמובן, גם לרגישות מאוד.

בניגוד לעבר, כאשר מילוי שפתיים התבסס על שתלים ודרש תהליך מורכב, בעל תוצאות שנויות במחלוקת, כיום מדובר בהליך עדין ומהיר, בו משתמשים בחומרי הזרקה איכותיים ועמידים. חומרי ההזרקה הללו מאפשרים לנו לעבוד בעדינות רבה, במינונים מאוד מדודים ומדויקים, ולפסל ולעצב את השפתיים במראה טבעי, המשתלב עם תווי הפנים באופן פרופורציונאלי.

עיצוב ומילוי שפתיים
עיצוב ומילוי שפתיים
לפני עיצוב ומילוי שפתיים
לפני עיצוב ומילוי שפתיים


אז אם את רוצה לאהוב את מה שאת רואה במראה, וליהנות משפתיים מלאות וחושניות במראה אסתטי, נשי ויפה, נשמח לייעץ לך, להציג בפנייך את האפשרויות העומדות בפניך, ולהסביר לך צעד-צעד על התהליך.

לפרטים נוספים על מילוי שפתיים ולתיאום פגישת ייעוץ: