סקין בוסטר

כשעור הפנים שלנו מתבגר, הוא מאבד מלחותו הטבעית ולעיתים קרובות מקבל קמטוטים, מרקם יבש ומראה עייף. טיפול סקין בוסטר משיב לעור את החיוניות והאלסטיות שלו ומותיר אותו קורן, גמיש, רענן וזוהר.
טיפול סקין בוסטר משפר את הטקסטורה של העור ומחליק אותו, מטשטש קמטים וקמטוטים, משקם נזקי שמש ועישון, מזין את העור ומשיב לו את הלחות והרכות, ומטשטש צלקות אקנה.
כמו כן, הטיפול מעודד ייצור של סיבי קולגן ואלסטין בעור, כך שבתום סדרת טיפולים קצרה מתקבל עור מוצק וגמיש יותר.

הטיפול אורך מספר דקות ולאחריו ניתן לחזור מיד לשגרה.

כיצד הטיפול משפיע על העור?

במהלך השנים הגוף מאט את קצב הייצור של המרכיבים השומרים על חיוניות העור – חומצה היאלורונית, השומרת על לחות העור, וסיבי קולגן ואלסטין המעניקים לו גמישות ומוצקות.
בטיפול סקין בוסטר מזריקים לעור חומצה היאלורונית הסופחת אליה כמויות גדולות של מים, מעניקה לעור לחות ורכות ומשווה לו מראה חיוני, גמיש, רענן וזוהר. בנוסף, ההזרקות ממריצות את העור לייצר יותר סיבי קולגן ואלסטין והסיבים החדשים מחזקים את העור וממצקים אותו.

למי מתאים טיפול סקין בוסטר?

הטיפול מתאים לגברים ולנשים בכל הגילים ובעלי כל סוגי העור ובמיוחד לאנשים בעלי עור יבש, ולאנשים הסובלים מריבוי קמטוטים קטנים.

לאילו אזורים הטיפול מתאים?

לרוב מבצעים טיפולי סקין בוסטר בפנים – סביב הלחי, הפה והסנטר וכן בצוואר, אך ניתן לבצעם גם באזור המחשוף ובגב כף היד.

כיצד מתבצע טיפול סקין בוסטר?

טיפול סקין בוסטר מתבצע בהזרקה ישירה למספר אזורים בפנים. ההזרקה הינה לשכבת הדרמיס, (השכבה העמוקה יותר של העור), ומיד לאחר ההזרקה החומצה מתחילה לספוח מים וללחך את העור.

הטיפול נמשך כעשרים דקות ונעשה תחת אלחוש מקומי.

תוך כמה זמן ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

ניתן לראות את תוצאות הטיפול כבר לאחר מספר ימים. לאחר מספר שבועות, החומר מתפזר בפנים באופן אחיד יותר והתוצאות אף משתפרות ומחזיקות מעמד למשך 6-10 חודשים.

האם לטיפול יש תופעות לוואי ?

היות וחומצה היאלורונית היא חומר טבעי הנמצא בגוף, לטיפול לא יהיו לרוב תופעות לוואי. לעיתים תתכן נפיחות קלה או אדמומיות שייעלמו בתוך יום – יומיים.

לפרטים נוספים על טיפול סקין בוסטר ולתיאום פגישת ייעוץ: