מילוי קמטים

קמטים מסביב לשפה, בין האף ללחיים ובאזור הסנטר – מילוי קמטים, הינו טיפול רפואי אסתטי יעיל, בטוח ואפקטיבי, המיועד בדיוק לקמטים הסטטיים הללו, הנשארים על עור הפנים גם כאשר הן אינן נמצאות בתנועה.

כיצד הטיפול מסייע לקמטים סטטיים?

הקמטים הסטטיים מופיעים כתוצאה מאבדן חלבון (אלסטין וקולגן), תהליך פיזיולוגי טבעי המתקדם עם הגיל וגורם לרפיון של העור. מילוי קמטים על ידי הזרקת חומרי מילוי, נעשה ללא התערבות כירורגית, ונותן תוצאות מיידיות המתבטאות במראה צעיר, מוצק ומתוח יותר. כמו כן מחקרים מראים, כי טיפול חוזר למילוי קמטים, מביא לשיפור ארוך טווח במראה העור ומרקמו, מאחר והוא מעודד את הגוף לחידוש ייצור סיבי הקולגן והאלסטין.

מהם חומרי המילוי המובילים?

  • חומצה היאלורונית – מרכיב חיוני של העור, המצוי באופן טבעי בגופנו ואוזל בהדרגתיות ככל שאנו מתבגרים. כתוצאה מכך העור מאבד מהגמישות, המוצקות והלחות שלו.
  • אלנסה – יתרונו הגדול של האלנסה הוא בכך שמעבר לאפקט המילוי המיידי, הוא גם משפר את מרקם העור ומראהו לטווח הארוך יותר, בכך שהוא מעודד ייצור של סיבי קולגן ואלסטין, המקנים לעור מוצקות וגמישות.
  • הידרוקסי הפטיט קלציום – חומר מילוי המכיל נגזרת סידן המקבעת אותו למקומו לזמן ארוך יותר. בנוסף לאפקט המילוי המיידי, הידרוקסי הפטיט קלציום נותן גם תוצאות לטווח הרחוק יותר, היות והוא מעודד את התחדשות העור על ידי גירוי ייצור טבעי של קולגן, החיוני למוצקותו וגמישותו.

תכשירי המילוי בהם אנו משתמשים במרפאה הם תכשירים בטיחותיים המאושרים על-ידי משרד הבריאות הישראלי, מנהל התרופות האמריקאי (ה-FDA) ותקן CE של האיחוד האירופי.

כל חומרי המילוי מגיעים במזרקים סטריליים חד-פעמיים, והטיפולים מתבצעים בתנאים אופטימאליים. הטיפול אורך כחצי שעה. לעיתים יכולה להופיע באזור ההזרקה נפיחות קלה, העוברת בתוך זמן קצר.

במרפאת ד”ר ספיבק, אנו שמים דגש רב על השגת מראה צעיר ואסתטי, המשתלב בטבעיות ובאופן פרופורציונאלי עם מבנה הפנים. זאת באמצעות בחירה מושכלת של חומרי המילוי והתאמת מדויקת של המינונים ושל מיקום ההזרקות. נשמח לעמוד גם לרשותך בייעוץ אישי ובהתאמת טיפול מילוי קמטים והצערת עור, שייתן לך את המענה הטוב ביותר לצרכיך.

לפרטים נוספים על מילוי קמטים ולתיאום פגישת ייעוץ: