ד"ר ליאון ספיבק

טיפול מזותרפיה

מזותרפיה היא שיטת טיפול לעור הנותנת לו "בוסט" של אנרגיה, מזינה אותו ומחזירה לו את החיוניות והרעננות שהייתה לו בצעירותו.

התוצאות הראשוניות הנראות לעין של טיפול במזותרפיה, הם קודם כל אפקט הפנים הרעננות ואפקט ה"מזוליפט" – המוסיף לעור גמישות ואפילו מעניק לו מתיחה קלה.
סדרת טיפולים במזותרפיה מאפשרת לשפר את מצבו ומראהו החיצוני של העור, באופן רדיקלי ולמשך זמן רב.

איך מתבצע טיפול מזותרפיה?

מזותרפיה מתבצעת על-ידי הזרקה מקומית של כמויות מזעריות של קוקטייל תרופתי מיוחד, תערובת של חומרים פעילים, המורכבת בקפידה בהתאם לצרכי המטופל.
ההזרקה נעשית באמצעות מחטים קצרות ודקות מאד. ניתן לבצע זריקות אלו בכל אזורי הגוף והפנים.
סדרת טיפולים אינטנסיבית מונה שני טיפולים בהפרש של 14 יום ביניהם. לצורך תחזוקה מומלץ לבצע טיפול אחד אחת ל- 2-6 חודשים.
קראו גם על טיפול סקין בוסטר לטיפול מעמיק.

מהם יתרונות השיטה?

יתרונה העיקרי של השיטה הוא בכך שהיא עובדת באינטנסיביות לעומק שכבות העור. כתוצאה מתהליכי הזדקנות העור, קרמים ומסכות למיניהם מאבדים במשך הזמן מהאפקטיביות שלהם, שכן הם אינם מסוגלים לחדור לשכבות העמוקות של העור.
המזותרפיה היא למעשה טיפולים אסתטיים לפנים המתבצעים באמצעות החדרה לעומק העור של חומרים ביולוגיים פעילים, הכוללים: ויטמינים, מיקרו-אלמנטים, חומצות אמינו, אנזימים, נוגדי חמצון, ותכשירים עובריים.
כאשר חומרים אלה חודרים לעור, הם מעוררים ייצור פעיל של קולגן ואלסטין ועל-ידי כך הם משקמים ומשחזרים את מבנה העור בפנים, מטשטשים קמטוטים, ומחזירים לעור את הטונוס, הגמישות והמראה הבריא שלו.

יתרון נוסף של השיטה הוא שהחומרים הפעילים המוחדרים באמצעותה לגוף, משפיעים באופן ממוקד רק בשכבת העור שלתוכה הם מוזרקים, ואינם חודרים לדם. לכן הטיפול אינו גורם לתופעות לוואי במקומות אחרים בגוף.

הטיפול במזותרפיה מאפשר:

  • השבת הלחות (הידרציה) לעור
  • השבת הטון הבריא לעור דהוי
  • החזרת הנפח והגמישות של העור
  • הצערה והמרצה של עור בעל מראה "נבול"

מזותרפיה – ההיסטוריה הרפואית

כשיטה לטיפול בבעיות רפואיות שונות, המזותרפיה ידועה לרפואה כבר למעלה ממאה וחמישים שנה. אולם הרעיונות והעקרונות המרכזיים של המזותרפיה, כשיטה טיפולית ברפואה הקוסמטית, נוסחו וגובשו בשנת 1952 על-ידי מייסד השיטה – הרופא הצרפתי מישל פיסטור. הטריגר לכך היה תופעת לוואי מעניינת אליה שם לב הרופא לאחר שביצע הזרקות תת-עוריות של משככי כאבים למטופל וראה כי באזור בו בוצעו ההזרקות, חל שיפור במצב העור ובהיעלמות הקמטים. לאחר סדרה של מחקרים וניסויים נוספים השיטה גובשה, פותחו התכשירים השונים והמזותרפיה נכנסה לשימוש רחב בתחום הרפואה האסתטית.

לפרטים נוספים על טיפול מזותרפיה ולתיאום פגישת ייעוץ: