טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה באמצעות לייזר יכול להשיג עבורך, בתוך זמן קצר, תוצאות מצויינות, ולהעלים את הכתמים החומים שנוצרו על פני העור שלך, בקלות וללא שום תופעות לוואי.

אז איך בעצם נוצרת הפיגמנטציה?

כל אדם, במוקדם או במאוחר, נתקל בבעיה של פיגמנטציה, המופיעה כתוצאה מהצטברות יתר של מלנין אשר צובע את העור בגוונים של צהוב-חום. הסיבות הנפוצות ביותר להופעת כתמי פיגמנטציה הן: הזדקנות של העור, חשיפת יתר לשמש, הריון, שינויים הורמונאליים, הפרעות כרוניות בתפקודה של מערכת חילוף החומרים, מחלות שונות ועוד.

טיפול בפיגמנטציה והעלמת כתמים – מה הכי יעיל?

יש שיטות רבות של טיפול בפיגמנטציה, ובהן שימוש בחומצות, חומרי הלבנה, פוטו-תרפיה, אלקטרו-תרפיה באמצעות זרמים ועוד. אולם בפועל, לעיתים קרובות מדי השיטות הללו לא מספקות את התוצאה הרצויה, או שהאפקט מהטיפול מחזיק למשך זמן קצר מדי.
לפיכך, יש כיום הסכמה גורפת בקרב מומחי הרפואה האסתטית, כי השיטה היעילה והבטוחה ביותר לטיפול בפיגמנטציה מכל סוג וגודל, הינה העלמת כתמי פיגמנטציה באמצעות לייזר.

טיפול בפיגמנטציה באמצעות לייזר – תוצאות מעולות לעור אחיד

הטיפול משתמש בטכנולוגיות הלייזר החדשנית והמתקדמת ביותר ובמקרים מסוימים נדרש יותר מטיפול אחד. המומחים שלנו במרפאה, מתאימים לכל מטופל את תוכנית הטיפולים האישית. מהניסיון הרב שלנו, הטיפול בפיגמנטציה באמצעות לייזר מאוד יעיל ומשיג תוצאות מעולות.

איך עובד הטיפול?

במסגרת הטיפול בפיגמנטציה באמצעות לייזר, קרני הלייזר מכוונות אל חלקיקי המלנין ומפרקות את הכתם שכבה אחר שכבה. לאחר הקרנות הלייזר על העור, באזור המטופל נוצרים תאי עור חדשים, אשר מייצרים ואוגרים את הכמויות הנכונות של הפיגמנט. כתוצאה מכך, העור באזור המטופל הופך לבהיר יותר ובסופו של דבר במקום בו היה הכתם, נוצר עור נקי, בהיר ובריא.

סובלת מפיגמנטציה? זו לא גזירת גורל! בטיפול קל, מהיר ובטוח ניתן להחזיר לעור שלך את המראה האחיד, להעלים את הכתמים בצורה מוחלטת או לטשטש אותם באופן משמעותי.

לפרטים נוספים על טיפול בפיגמנטציה ולתיאום פגישת ייעוץ: