הצערת כפות ידיים

טיפול הצערת כפות ידיים, ההופך ליותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות, נותן מענה מעולה, קל ופשוט לבעיה נפוצה שבעבר לא היה לה פתרון.

נשים רבות מרגישות כי, אולי יותר מכל איבר אחר, כפות הידיים שלהן, מסגירות את גילן. זאת משום שבתהליך ההזדקנות הטבעי של הגוף, כפות הידיים שלנו מאבדות אחוז גבוה מהשומן שלהן, העור הופך לדק יותר, נוצר מראה מקומט, והורידים שתחתיו בולטים הרבה יותר.
בנוסף, לכך, כתמי החשיפה לשמש ההולכים ומתרבים על כפות הידיים, מזוהים גם הם עם פגעי בגיל, ממש כמו הקמטים והורידים הבולטים.

הצערת כפות ידיים – כיצד מתבצע הטיפול?

במרפאה שלנו אנו מציעים שתי שיטות להצערת עור כפות הידיים:

הזרקת מילוי – טיפול בו אנו מזריקים חומרי מילוי טבעיים (חומצה היאלורונית ו/או הידרוקסיד היפטיט קלציום). חומרים אלה הנמצאים גם כך בגוף האדם, מסייעים למלא את הרקמות אשר מתחת לעור וגורמים לו להיראות מתוח ובריא יותר, לתקופה של שנה עד שנתיים.

מזותרפיה – סדרת טיפולים קצרים בהם אנו מחדירים לעומק העור חומרים ביולוגיים פעילים (ויטמינים, חומצות אמינו, נוגדי חמצון, אנזימים ועוד), אשר מתחילים לפתח קולגן ואלסטין המחזירים לעור כפות הידיים את החיות והמראה הצעיר והבריא.

למי הטיפול מתאים?

טיפול הצערת כפות ידיים מתאים ויעיל לכל אחת וטכניקת הטיפול מותאמת לכל מטופלת באופן אישי. אחד היתרונות המובילים בטיפול כזה, הוא היכולת לשלוט על מינון החומרים ותדירות הטיפולים, כך שניתן ליצור מראה צעיר המחזיר לידיים שנים אך עדיין נראה טבעי לחלוטין ומשתלב עם המראה הכללי שלך.

בפגישת יעוץ ואבחון תוכלי לבחון דוגמאות משפע טיפולי הצערת כפות ידיים שביצענו ואנו נשמע את הצרכים שלך ונפרוש בפניך את האפשרויות.

לפרטים נוספים על הצערת כפות ידיים ולתיאום פגישת ייעוץ: