מילוי חומצה היאלורונית

מילוי חומצה היאלורונית מאפשר טשטוש הקמטים בצידי האף, מילוי השקעים מתחת לעיניים, עיבוי השפתיים, הדגשת עצמות הלחיים.
חומצה היאלורונית היא חומר המילוי המוביל כיום בטיפולי הרפואה האסתטית, והיא נותנת פתרון מהיר ונטול תופעות לוואי, המחזיק מעמד למשך חצי שנה לפחות.

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי הנמצא בגופינו ברקמות השונות. החומצה מורכבת ממולקולות (רב- סוכר) האוצרות נוזלים ולכן היא יוצרת נפחים גדולים מאוד ביחס למשקלה.
החומצה ההיאלורונית מזינה את העור, שומרת על לחותו וגמישותו ומעניקה לו מראה צעיר, חיוני ורענן. עם השנים, בשל ההזדקנות והחשיפה לפגעי הסביבה, הגוף מאבד חלק ממאגרי החומצה ההיאלורונית שלו וביחד איתם נעלמת הלחות הטבעית, ונפח העור מתמעט ומקבל מרקם יבש וחסר חיות.

חומצה היאלורונית נמצאת בשימוש הרפואה האסתטית מזה שנים רבות ועקב תכונותיה הייחודיות הפכה למרכיב משמעותי בטיפולים למילוי קמטים, הענקת נפחים לאזור הפנים, ועיכוב תהליכי הזקנות של העור.

תוך כמה זמן רואים את תוצאות הטיפול וכמה זמן הוא מחזיק מעמד?

חומצה היאלורונית היא חומר מילוי זמני הנספג בגוף. את תוצאות הטיפול במילוי חומצה היאלורונית רואים מיד עם סיום הטיפול, ובמרבית המקרים התוצאות ישמרו למשך עד שנה, בתלות בנתוני המטופל, איכות חומר המילוי ומקצועיות הרופא המטפל.

לאיזה שימושים מתאימה חומצה היאלורונית?

אחד היתרונות הגדולים של השימוש בחומצה היאלורונית הוא שניתן לשלוט בסמיכות חומר המילוי, ולהתאים אותו למגוון רב מאוד של צרכים. בין היתר חומצה היאלורונית מתאימה למילוי שקעים מתחת לעיניים, קמטים מכל הסוגים – עמוקים ושטחיים, רחבים וצרים, הוספת נפח לשפתיים, פיסול עצמות הלחיים, מילוי והדגשת סנטר ופיסול האף ללא ניתוח.

לפרטים נוספים על מילוי חומצה היאלורונית ולתיאום פגישת ייעוץ: