ד"ר ליאון ספיבק

צלוליט והצרת היקפים

טיפול צלוליט והצרת היקפים שיטת נותן מענה מציין לבעיה ידועה ומטרידה, שאין כמעט אישה שאינה סובלת ממנה.הטיפול נעשה בשיטה מתקדמת וקלה המבטיחה צמצום היקפים ב- 4 ס"מ לפחות ונותנת תוצאות נראות לעין כבר לאחר טיפולים ספורים.

איך מפרקים צלוליט?

הצלוליט הוא בעצם הצטברות של תאי שומן במקומות בהם הדם מתקשה להגיע לפרק אותם. אצל רובנו הם מתרכזים באזור הירכיים והישבן, אולם יש כאלה שהצלוליט מתרכז אצלן באזור המותניים והבטן.
מאחר שמדובר "בסך הכול" בהצטברות של תאי שומן במקום אחד, הטיפול צלוליט והצרת היקפים נערך על ידי מכשיר ייעודי המבצע עיסוי עמוק לרקמות, ומסייע לתאי השומן להגיע אל אותם מקומות בהם הם יכולים להתפרק ולהתנקז מהגוף דרך המערכת הלימפתית.

צלוליט והצרת היקפים – תמונות לפני ואחרי

מאיזה גיל אפשר לעבור טיפול צלוליט והצרת היקפים?

אין הגבלת גיל על הטיפול, מאחר שהוא חיצוני ואינו פוגע במערכות הגוף, למעשה, ההיפך הוא הנכון; הטיפול משפר את זרימת הדם ומזרים אותו מחדש אל מקומות אליהם הוא כבר לא מגיע.

כך או כך, טיפול בצלוליט והצרת היקפים הוא טיפול חיצוני, לא פולשני ולא מסוכן, ואין מניעה לעשותו בכל גיל ובכל מצב, למעט מקרים של מחלות ספציפיות.

מהו שטח הכיסוי של טיפול צלוליט והצרת היקפים?

שטח פירוק הצלוליט ומידת צמצום ההיקפים משתנים ממטופלת למטופלת. צוות המומחים שלנו ישמח לייעץ לך ולהתאים לך תוכנית טיפול אישית לפי צרכיך.

לפרטים נוספים על טיפול צלוליט והצרת היקפים ולתיאום פגישת ייעוץ: