טיפול בסימני מתיחה

כיום ניתן לטפל ביעילות בסימני מתיחה המופיעים על העור, ולהעלים אותם לחלוטין, באמצעות טיפול יעיל ואפקטיבי בטכנולוגיית מתקדמות.
אז אם את מוטרדת מסימני מתיחה, וגם אם כבר ניסית למרוח בעבר משחות וקרמים שונים שלא עזרו לך, טיפול בסימני מתיחה – יכול להתאים לך ולתת לך בדיוק את התוצאות שחיפשת.

איך עובד הטיפול בסימני מתיחה?

לפני שנבין איך עובד הטיפול חשוב להבין איך נוצרים סימני המתיחה. כאשר הגוף גדל בקצב מהיר, (בתקופות של הריונות, השמנה ואפילו בגיל ההתבגרות), הרקמה נמתחת ולעיתים נוצרים בה קרעים. קרעים אלו, מתמלאים בהמשך ברקמת חיבור המהווה למעשה צלקת, ואילו הם סימני המתיחה המקבלים תחילה צבע אדום או סגול ובהמשך הופכים ללבנים.

הטיפול בסימני מתיחה נעשה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות הגורמות לגוף לייצר קולגן הממלא את הקרעים ברקמה ומקנה לעור מראה רענן, חלק וקורן. במהלך הטיפול, נעשית כוויה מבוקרת ונקודתית של סימני המתיחה, והגוף מגיב אליה באמצעות עיבוי של העור באזור, הגברת ייצור הקולגן ומילוי החלק הקרוע תוך דחיסה וצמצום של רקמת החיבור. מהניסיון הרב שצברנו במרפאה, בטיפול בסימני מתיחה, ניתן להעלים לחלוטין סימני מתיחה טריים, מהשנה האחרונה.

בתוך כמה זמן ניתן להבחין בתוצאות?
ניתן להבחין בתוצאות טובות של החלקת העור המתוח כבר מהטיפול הראשון, אך יש לחזור על הטיפול עד להיעלמות מרבית או מוחלטת של סימני המתיחה.

לפרטים נוספים על טיפול בסימני מתיחה ולתיאום פגישת ייעוץ