הצערת עור באמצעות ליזר

הצערת עור באמצעות טכנולוגיית IPL
טיפולי הצערת עור באמצעות קרן אור מאפשרים להשיג תוצאות מעולות בהחלקת העור ומתיחתו, טשטוש והעלמת קמטים, העלמת כתמים, מיצוק, והשבת הרעננות, הגמישות והחיוניות.

מהם יתרונותיה של טכנולוגיית ה IPL ברפואה האסתטית?

חשוב להבין כי השפעתם של תכשירים קוסמטיים כמשחות וקרמים הינה מוגבלת היות והם יכולים להזין את שכבת העור העליונה, אך הם אינם מגיעים לעומק שכבות העור, ואינם משפיעים על תהליכי חילוף החומרים, המאטים את פעילותם עם ההזדקנות.

הצערת הפנים באמצעות קרן אור חודרת ופועלת בעומק שכבות העור, ומעבר למענה הנקודתי שהיא נותנת לפגמים קיימים, היא מעוררת את הגוף לתהליכי התחדשות ומשפרת באופן משמעותי את מראה ומרקם העור, לטווח הארוך.

יתרון נוסף של הטיפול בקרן אור הוא האפשרות לשלוט במדויק הן בעומק שכבת הטיפול והן בשטח הרקמה שבה נעשית כוויה מבוקרת.

טיפולי הצערת עור באמצעות טכנולוגיית IPL כוללים 2 סוגים עיקריים:

  1. טיפולי קרן אור להצערה שטחית – שמטרתם ליישר את משטח העור, למתוח ולהרים אותו, ולהעניק לו מראה צעיר, חלק ורענן.
  2. טיפולי קרן אור להצערה עמוקה של עור הפנים – טיפול עמוק של הצערת העור באמצעות טכנולוגיית IPL כולל סדרה בת 3-6 טיפולים הנעשים לאורך תקופה של כחצי שנה. במהלך סדרת הטיפולים, נבנית תשתית חדשה לייצור עצמאי של קולגן, העור הופך למוצק יותר וגמיש יותר, המרקם והצבע שלו משתפרים, תווי הפנים הופכים לברורים יותר, והקמטים מיטשטשים.

איך עובד הטיפול להצערה עמוקה של העור באמצעות קרן אור?

טיפול הצערת עור באמצעות טכנולוגיית IPL בונה באופן הדרגתי תשתית לייצור סיבי קולגן ואלסטין המעניקים לעור מוצקות ואלסטיות. במהלך הטיפול, קרן אור חודרת אל תוך השכבות העמוקות של העור – הדרמיס, מבלי לפגוע באפידרמיס (שכבת העור העליונה). אנרגיית האור גורמת להידוק סיבי הקולגן הקיימים ומעודדת ייצור מחודש ומאסיבי של קולגן ואלסטין, המעניקים לעור את אפקט ההרמה, המתיחה וההצערה.

טיפולי הצערת עור באמצעות טכנולוגיית IPL כוללים מגוון רחב של טכניקות ושיטות המיועדות לתת מענה לקשת רחבה של בעיות עור. נשמח להיפגש עימך, לייעץ לך ולהתאים לך תוכנית טיפולים אישית, הנותנת את המענה הטוב ביותר לצרכייך.

לפרטים נוספים על הצערת עור באמצעות טכנולוגיית IPL ולתיאום פגישת ייעוץ: