ד"ר ליאון ספיבק

הסרת שיער בליזר

הסרת שיער בלייזר נותנת מענה מצויין לשעירות יתר, אחת מהבעיות הנפוצות ממנה סובלים נשים וגברים כאחד.
כידוע, כיום ישנן דרכים רבות להיפטר משיער מיותר והנפוצות ביותר בניהן הינן: שעווה, גילוח, אלקטרו ופוטואפילציה. אלא ששיטות אלו מביאות עמן בעיות חדשות כגון: שיערות חודרניות, גירוי עור, צמיחה מחודשת ובלתי רצויה של שיערות באותם המקומות, ותסכול כתוצאה מכך.

הסרת שיער בלייזר, הינו הפתרון היעיל והטוב ביותר הקיים כיום לטיפול נטול כאבים ותופעות לוואי בשיער מיותר.

יעילות טיפולי הסרת שיער בלייזר

בכדי להבין כיצד פועל הטיפול חשוב להבין כי לכל שערה בגופנו מחזור חיים משלה ובמהלכו היא עוברת 3 שלבי צמיחה: 1. שלב הגדילה האקטיבית 2. שלב המעבר 3. שלב המנוחה. יעילותו של טיפול הסרת שיער בלייזר, תלויה בכך שכל השערות הנמצאות בשלב הגדילה האקטיבית, יחשפו לקרני הלייזר. מאחר ולא כל שיערות גופנו, נמצאת באותו שלב, באותו זמן, יש צורך בסדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר, (בממוצע 10 טיפולים) על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. הטיפולים נערכים בהפרשים הנעים בין שבועיים לחודשיים, בהתאם לאזורים המטופלים.

האם הטיפול כואב?

הטיפולים להסרת שיער בלייזר אינם גורמים לכאבים או לחוסר נוחות, שכן הם מלווים בקירור של האזורים המטופלים – באמצעות זרמי אוויר קר. לאחר הטיפול לא נדרשת תקופת התאוששות.

הסרת שיער בלייזר – תוך כמה זמן ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

תוך שבועיים מיום טיפול הסרת שיער בלייזר, תחול נשירה של השערות מהאזורים שטופלו. לאחר סדרת טיפולים להסרת שיער באמצעות לייזר, בעיית השיער המיותר לא תטריד אתכם למשך זמן רב מאד.

לפרטים נוספים על הסרת שיער בלייזר ולתיאום פגישת ייעוץ