פיסול אף ללא ניתוח

האף הוא זה שמעניק את הגימור הסופי למראה הפנים. האף משחק תפקיד מרכזי בהבעת הפנים שכן הוא ממוקם במרכז ומיד מושך אליו את תשומת לב המתבונן. עיצוב או פיסול האף ללא ניתוח היא שיטה חדשנית לתיקון צורת האף באמצעות הזרקה של חומרי מילוי. התפיסה החדשנית הזו עלולה אולי להישמע קצת מוזר כמו כל תופעה חדשה. עם זאת, טיפולים לעיצוב האף ללא ניתוח תופסים תאוצה בתחום הרפואה האסתטית.

מדובר בפרוצדורה בטוחה ולא פולשנית, אשר מאפשרת לשנות את צורת האף מבלי צורך בהתערבות כירורגית. בבסיס השיטה נמצא השימוש המקיף בחומר הנקרא  בוטולינום טוקסין אשר מוזרק למטופל. בתום הטיפול המטופל יוצא מהמרפאה עם אף חדש לכל דבר. הטיפול בהזרקות אינו כואב והמטופל אף יכול לעקוב אחר כל התהליך תוך התבוננות במראה. באופן זה למטופל יש אפשרות גם להגיב למתרחש בזמן הטיפול ולחלוק עם הרופא המטפל את הציפיות שלו בנוגע לתוצאות של הטיפול.

הפרוצדורה של עיצוב האף ללא ניתוח נמשכת סך הכול שלושים דקות ואין צורך בתקופת התאוששות. מיד לאחר הטיפול יכולה להופיע נפיחות קלה באזור ההזרקות, אולם היא נעלמת תוך יממה. שיטת הטיפול החדשנית הינה אלטרנטיבה נהדרת לניתוחי האף עבור אלה שאינם מוכנים לעבור פרוצדורות כירורגיות רדיקליות, או מטופלים שאסור להם לעבור ניתוחים מסיבות רפואיות. הטיפול מאפשר לשנות את צורת צידי האף להעלים גיבנת, להרים את קצה האף, ליישר עקמומיות באף, לתקן סטיות של מחיצת האף ועוד.

בנוסף, שיטת פיסול אף ללא ניתוח עוזרת במקרים של שינויים אסתטיים הנגרמים כתוצאה מהגיל. כידוע, הקצה של האף נופל עם הגיל ואילו עיצוב אף ללא ניתוח מאפשר לתקן שינוי בלתי רצוי זה. תוך דקות ספורות ניתן להגיע לתוצאה הרצויה. ההבדל בין שיטת פיסול אף באמצעות הזרקות לבין ניתוח אף היא שהתוצאה מטיפול ללא ניתוח היא זמנית – וזהו חסרונה העיקרי של השיטה.

יתרונות השיטה

בטיחות – לתכשירי המילוי כמעט ואין תופעות לוואי, הגוף מזהה את החומרים המוזרקים כמשהו פנימי ששיך לו ואין בעיה של דחייה או חוסר התאמה. הסיכוי לזיהום במהלך הטיפול מתקרב לאפס. טיפול ללא כאבים – הפרוצדורה לא כוללת חתכים או תפרים. המטפל מורח קרם מרדים על העור למשך שלושים דקות ולאחר מכן מבצע את ההזרקות של חומר המילוי. משך טיפול קצר – הטיפול עצמו לוקח כרבע שעה-עשרים דקות (סך הכול עם ההמתנה לפעולת הקרם המרדים – קרוב לשעה). תקופת התאוששות קצרה – יום לאחר הטיפול, המטופל יכול לחזור לעבודה ולעיסוקיו היומיומיים. מקרים בהם אין לבצע פיסול אף ללא ניתוח: רבים מאיתנו נוטים להגיב ברגש רב לאירועים המתרחשים סביבנו, אולם פעמים רבות אין אנו נותנים לעצמינו דין וחשבון על ההשפעה שיש לתגובות האלה על העור שלנו. הבעת רגש שיטתית הקשורה בסלידה ממשהו מלווה בכיווץ שרירי האף, מה שמוביל בסופו של דבר להופעתם של קמטים לא עמוקים אבל בולטים לעין על האף עצמו. הזרקות של בוטוקס או דיספורט הן אלה שיכולות להציל אותנו מההרגל המגונה להזעיף את האף בכל סיטואציה שלא מוצאת חן בעינינו. הבוטולינום טוקסין – החומר שנמצא בבסיס הבוטוקס מוזרק ישירות לתוך החלק הרוחבי של שריר האף, אשר אחראי על להרים את צידי האף. הזרקת בוטולינום טוקסין תאפשר לנו להמשיך להביע רגש באופן חופשי מבלי לפגוע בעור שלנו ובלי להשאיר עליו חותם בצורה של הבעת פנים בלתי מרוצה באופן תמידי.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

לקוחות ממליצים

ד"ר ספיבק היקר, רב תודות על הטיפול המקצועי. בזכותך אנו נראות נהדר, הביטחון עולה והחיוך ישר כוח. תודה רבה!
cat_10
שירין
רמת גן