מתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח (באמצעות חוטים)

מתיחת פנים באמצעות חוטים היא שיטת טיפול מתקדמת ובטיחותית, ללא הליכים פולשניים. במסגרת הטיפול מוחדרים אל מתחת לעור הפנים חוטים מיוחדים העשויים מחומרים הנספגים בגוף, אשר משנים את מיקום הרקמות ומקבעים אותן במצבן החדש. בשונה מכירורגיה פלסטית, מתיחת פנים באמצעות חוטים לא דורשת ביצוע חתכים גדולים או פגיעה משמעותית בשכבות העור. ההתאוששות המהירה אחרי הטיפול היא אחד מיתרונותיה הבולטים של מתיחה על-ידי חוטים.

למי מתאים הטיפול?

בדרך כלל מתיחת פנים באמצעות חוטים מתאימה למטופלים בגילאים 30-65, אולם במקרים מסוימים ניתן לבצע את הטיפול עבור מטופלים בגיל צעיר יותר – עם הופעתם של הסממנים הראשונים להזדקנות העור. הטיפול החדשני למתיחת הפנים מאפשר להיפטר מקמטים וחריצים בלתי רצויים, למצק את העור אשר מתחיל ליפול ולהחזיר לו את מראהו הצעיר והבריא. קיימים כמה סוגי מתיחות פנים באמצעות חוטים, שרבים נוטים לבלבל ביניהם. עם זאת, הפרוצדורות הטיפוליות בסוגי המתיחה השונים נבדלות זו מזו באופן משמעותי.

חוטים נספגים לעור מתוח ולפנים חלקים ורעננים ללא ניתוח:

הכירו את אפטוס – פיתוח מהפכני ברפואה האסתטית, למתיחת עור רפוי.

  • סדרת חוטי אפטוס כוללת את מגוון המוצרים הרחב ביותר כיום בעולם למיצוק וחידוש עור הפנים, כולל אזורים בעלי עור דק ושכבת שומן דלילה.
  • הטיפול בחוטי אפטוס תורם למראה עור חלק, בריא, צעיר וחיוני וגם מסייע להאט ולמנוע את המשך הזדקנות העור.
  • תוצאות הטיפול באפטוס מיידיות וארוכות טווח והוא מתאים כטיפול מניעתי לעצירת הזדקנות העור וגם כטיפול תקופתי להרמה ומתיחה של אזורי עור רפוי.
  • מתיחת צוואר באמצעות טיפול אחד בלבד
  • תוצאות מידיות וארוכות טווח – עד 5 שנים
  • ללא כאבים או תופעות לוואי
  • מתן מענה גם לתופעת הסנטר הכפול

מתיחת צוואר באמצעות גלי רדיו מתבצעת במרפאת ד"ר ספיבק ע"י מכשור חדשני ומתקדם מסוגו, המאפשר למטופלים ליהנות מעור מוצק ומתוח יותר לאורך זמן.

איך זה עובד?

שיטת אפטוס נעזרת בחוטים נספגים לשם חידוש עור הפנים ומיצוקו.
השיטה, המיושמת בהצלחה כבר כ- 20 שנה בכל רחבי העולם, מבוססת על שני חומרים, שנספגים בגוף באופן טבעי כחלק מתהליך הטיפול:

  • קפרולק, חומר שמקורו בחוטים רפואיים, המשמש למתיחת העור.
  • חומצה לקטית המזרזת את חידושו ועיבויו הטבעי של העור ומאטה את תהליך ההזדקנות.

1. מחקר ופיתוח
סדרת מוצרי אפטוס היא תוצר של שנים ארוכות של פיתוח, למידה, מחקר ושיפור. המוצרים השונים בסדרה מעניקים מענה אופטימלי לאיזורי הפנים השונים. הם נוחים וקלים לשימוש על ידי הרופא וכרוכים במינימום של סיכון, תופעות לוואי או כאב עבור המטופל.

2. תוצאות מיידיות והשפעה ארוכת טווח
תוצאות המתיחה באפטוס ניכרות מיד לאחר הטיפול. איכות העור משתפרת באופן בולט ומשמעותי והאזור הופך חלק ומוצק יותר למגע. בחלוף הזמן התוצאה אף משתפרת ומשתבחת ומראה העור המטופל הופך צעיר יותר. משך ההשפעה המשוער של הטיפול הוא כשנתיים*.
*משתנה ממטופל למטופל

3. זמן החלמה קצר
קשה להאמין שנדרש זמן החלמה קצר כזה לטיפול שיוצר שינוי דראסטי כל כך במראה עור פנייך. בתוך שבועות בודדים תראי תוצאות טבעיות ומרשימות, ללא סימנים או צלקות כתוצאה מהטיפול.

4. פשטות ויעילות
במקרים רבים אפשר להשוות את התוצאה המושגת בעזרת מוצרי אפטוס לתוצאה של הליך ניתוחי מוצלח*. פשטות הטיפול מאפשרת לרופא גמישות רבה ויכולת מגוונת. הטיפול באפטוס דורש רק אילחוש מקומי ואינו כולל חתכים או פציעות. החזרה לשיגרה לאחר הטיפול קלה ומהירה (תוך מספר ימים).
*ישנם מקרים בהם נפילת העור גדולה מדי והרופא המטפל ימליץ על הליך ניתוחי.

5. ההגיון מאחורי אפטוס
שיטת אפטוס אקסלנס מתאימה גם לנשים וגם לגברים הרוצים לשפר את מראהם החיצוני. הטיפול אינו דורש הרדמה כללית וחתכים כמו בניתוח ולכן החזרה לחיים הרגילים מתבצעת בתוך מספר ימים.

APTOS
Excellence Visage

פטנט חדשני וייחודי למיצוק ולהרמת העור

כאשר Excellence Visage APTOS הושק לראשונה הוא בישר על עידן חדש בעולם הרפואה האסתטית. הפטנט הייחודי שמאחורי המוצר מאפשר טיפול באזורים מרוחקים בפנים, תוך הסתרת סימני הטיפול מתחת לקו השיער. ויזאג" מאפשר לרופא למצק בעזרת החוטים את כל איזור מרכז הפנים. בנוסף לכל, הרכבו הייחודי של החוטים פועל כזרז לייצור קולגן ומשפר דרמטית את איכות העור באיזור המטופל.

אזורי הטיפול המומלצים:

1. עצמות הלחיים
2. צדי הלחי
3. גבות
4.צוואר

Light Lift
Thread 2G

טיפול פשוט ויעיל לתוצאה מושלמת

2G THREAD מיועד בעיקר להרמת עור באיזור עצמות הלסת אך יעיל מאוד גם באיזורים אחרים.
הטיפול ב LIGHT LIFT THREAD 2G משמעותי ומורגש מייד והתוצאה שורדת לאורך זמן.
ההליך פשוט, אינו דורש חתך וההחלמה ממנו קצרה.

אזורי הטיפול המומלצים:

1. עצמות הלסת
2. עצמות הלחיים
3. גבות
4. צוואר עליון

Light Lift
Needle 2G
טיפול עוצמתי

המוצר היעיל ביותר בעולם מסוגו, המתאים ביותר למתיחת צוואר רפוי וסנטר כפול. בעזרת NEEDLE G2 ניתן להגיע לאפקט תמיכה ומתיחה אשר לא ניתן לבצע בעזרת אף אחד מהמוצרים המתחרים שבשוק כיום. גם בטיפול זה מושגת תוצאה טבעית מהירה ומרהיבה.

אזורי הטיפול המומלצים:

1. צוואר עליון
2. סנטר
3. עצמות הלסת
4. עצמות הלחיים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

לקוחות ממליצים

ד"ר ספיבק היקר, רב תודות על הטיפול המקצועי. בזכותך אנו נראות נהדר, הביטחון עולה והחיוך ישר כוח. תודה רבה!
cat_10
שירין
רמת גן

טיפולים נוספים שיכולים לעניין אותך