טיפול בפיגמנטציה

כל אדם במוקדם או במאוחר נתקל בבעיה של פיגמנטציה. הופעתם של כתמי פיגמנטציה על הפנים והגוף מביאה איתה תמיד תחושות של דאגה וחוסר נעימות. כתמי פיגמנטציה מופיעים כתוצאה מהצטברות יתר של מלנין אשר צובע את העור בגוונים של צהוב-חום. הסיבות הנפוצות ביותר להופעתם של כתמי פיגמנטציה הן: הזדקנות של העור, חשיפת יתר לשמש או שימוש יתר במיטות שיזוף, הריון, שינויים הורמונאליים, הפרעות כרוניות בתפקודה של מערכת חילוף החומרים, מחלות שונות ועוד.

במקרים מסוימים כתמי הפיגמנטציה אף עלולים להיות מסוכנים לבריאות. כך למשל הפיגמנטציה עלולה להקשות על אבחון של סרטן העור. ישנן שיטות רבות לטיפול בפיגמנטציה, אפשר למנות טיפול באמצעות חומצות, הלבנה,
פוטו-תרפיה, אלקטרו-תרפיה באמצעות זרמים בתדירות נמוכה ועוד. אולם לעיתים קרובות מדי השיטות הללו לא מספקות את התוצאה הרצויה או שהאפקט מהטיפול מחזיק למשך זמן קצר מדי. ברפואה האסתטית בימינו, השיטה היעילה ביותר לטיפול בפיגמנטציה מכל סוג וגודל הינה העלמת כתמי פיגמנטציה באמצעות לייזר.

יעילות הטיפול:

העלמת כתמי פיגמנטציה באמצעות לייזר זוהי השיטה הבטוחה והיעילה ביותר לטיפול בהיפר פיגמנטציה. השיטה אשר מושתתת על הטכנולוגיה החדשנית ביותר של טיפולי לייזר בתחום הרפואה האסתטית. תוך שבוע לאחר הטיפול להעלמת פיגמנטציה באמצעות לייזר, תוכלו להבחין בתוצאה לה ציפיתם זמן כה רב – היעלמות מוחלטת של הכתמים מהעור שלכם. המומחים לרפואה אסתטית מתאימים עבור כל המטופל את הטיפול האופטימאלי בשבילו.

איך זה עובד?

במסגרת הטיפול להעלמת פיגמנטציה באמצעות לייזר, קרני הלייזר מכוונות אל חלקיקי המלנין ומפרקות את הכתם שכבה אחר שכבה. לאחר הקרנות הלייזר על העור, באזור המטופל נוצרים תאי עור חדשים אשר מייצרים ואוגרים את כמויות הנכונות של הפיגמנט, וכתוצאה מכך, העור באזור המטופל הופך לבהיר יותר. בסופו של דבר במקום בו היה הכתם נוצר עור נקי ובריא. הטיפול מתבצע ללא הרדמה ואינו גורם לתופעות לוואי.

תוצאות – שבועיים לאחר הטיפול, כתמי הפיגמנטציה נעלמים ללא זכר            

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות