טיפולים גניקולוגיים באמצעות לייזר

בריאות האישה הוא הגורם החשוב ביותר המבטיח את בריאותם של הדורות הבאים. בימינו נשים מנהלות אורח חיים פעיל, עוסקות בפעילות גופנית וחברתית, עובדות בתחומים שונים ושומרות על ההרמוניה בחיי המשפחה ועל בית חם ואוהב. בריאות האישה זהו אוצר שלא יסולא בפז, המבטיח את אושרה כרעיה וכאם. לכן חשוב מאד שהנשים יעקבו באופן שיטתי אחר בריאותן ומצבן הגופני.

קיימת שורה של בעיות ומחלות גניקולוגיות, שלכאורה יש להן פתרונות רפואיים שונים – שיטות טיפוליות שפותחו, ומיושמות בתחום רפואת הנשים באופן נרחב, אולם פעמים רבות נשאלת השאלה עד כמה השיטות האלה יעילות? מדוע לעיתים כה קרובות הסימפטומים חוזרים והמטופלות לא רואות תוצאות של ממש? מדוע בעידן של טכנולוגיות וחידושים, בו המידע הפך לנגיש ואוניברסאלי, עדיין קיימות בעיות גניקולוגיות שלא מדברים עליהן?

רפואת הלייזר נכנסה לתחום הגניקולוגיה בעשור האחרון של המאה העשרים, ובימינו קשה לדבר על קידמה מבלי להתייחס לטכנולוגיות הלייזר, אשר פתחו בפני הרפואה בכלל ורפואת הנשים בפרט, מגוון של אפשרויות חדשות לטיפול ופתרון של בעיות רפואיות רבות. התפתחות רפואת הלייזר בתחום הגניקולוגיה מתרחשת בשלושה ענפים עיקריים: כירורגיה בעזרת לייזר (תוך שימוש בלייזרים רפואיים רבי עוצמה), טיפולי לייזר (תוך שימוש בלייזרים בעלי קרינה נמוכה) ואבחון בעזרת לייזר.

השימוש בטיפולי לייזר חדשנים בתחום הרפואה הגניקולוגית, מאפשר לבצע טווח רחב של טיפולים שונים, שיש להם יתרונות משמעותיים על פני שיטות הטיפול המקובלות באופן מסורתי.

היעילות והבטיחות של טכנולוגיות הלייזר הוכחו במסגרת מחקרים קליניים רבים שנערכו על-ידי מומחים בתחום הרפואה בארץ ובעולם, ביניהם: מחקרים היסטולוגיים (חקר הרקמות),  ביופסיות של רירית הנרתיק, חקר נתונים מבדיקות אולטרסאונד ו- MRI  של איברי האגן, מחקרים בתחום האורודינמיקה, אלסטוגרפיה, אימונוהיסטוכימיה ואחרים. שביעות הרצון של המטופלים מהטיפולים החדישים מגיעה ל-90%. לחברות המובילות בתחום הלייזרים הרפואיים יש ניסיון של למעלה מחמישים שנה בייצור מכשירים רפואיים עם שימוש בטכנולוגיות הלייזר. המאפיינים העיקריים של מכשור הלייזר הם יעילות ואמינות ברמה הגובה ביותר.

לסיכום

לכל אישה יש את הזכות הבסיסית לבחור כל שיטת טיפול , מאלה המוצעות לה על-ידי הרופא המטפל. בזכות טכנולוגיות הלייזר החדישות, ברפואת הנשים כיום קיימים טיפולים חדשים ובטוחים לפתרון סוגים וצורות שונות של בעיות ומחלות גניקולוגיות. הייחודיות של הטכנולוגיות החדישות IncontiLase ו- IntimaLase טמונה ביעילות המוחלטת שהן מספקות, אי-הגבלה לגיל מסוים, אי הצורך בתקופת התאוששות לאחר הטיפול והעובדה שהטיפולים לא כרוכים בסיכונים מיותרים ואין להם תופעות לוואי. טיפולים גניקולוגיים באמצעות לייזר פותחים בפני הנשים היום אפשרויות חדשות לפתרון בעיות ששיטות אחרות לא נותנות להן מענה, לא הוכיחו את עצמן כיעילות, או שקיימות ביחס אליהן התוויות נגד כלשהן. אישה בריאה זהו הבסיס להמשכיות ולהרמוניה בחיי המשפחה והחברה.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

לקוחות ממליצים

ד"ר ספיבק היקר, רב תודות על הטיפול המקצועי. בזכותך אנו נראות נהדר, הביטחון עולה והחיוך ישר כוח. תודה רבה!
cat_10
שירין
רמת גן