הצערת העור באמצעות לייזר

טכנולוגיית לייזר חדשנית המאפשרת להגיע לתוצאות מדהימות בהחלקה ומתיחה של עור הפנים, העלמה של קמטים, החזרת המראה הצעיר ושמירה על פנים צעירות ויפות למשך זמן. כולנו מודעים להשפעות הרעות שיש לקרני השמש, לאקולוגיה הבעייתית, לחוסר הוויטמינים, לדיאטות האינסופיות ולעישון – על עור הפנים שלנו. כל הגורמים הללו מובילים להזדקנות מוקדמת של העור (הופעתם של קמטים, התרחבות של הנקבוביות, טשטוש של תווי הפנים, אבדן הטונוס והאלסטיות של העור וכו'). התוצאה – מה שאנחנו רואים במראה מפסיק למצוא חן בעינינו. במסגרת הניסיונות להחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר והיפה שלהן, אנו מוכנים לנסות כל תכשיר קוסמטי אפשרי ולזרוק הון תועפות על כך – ומה אנו מקבלים בתמורה? האמת הפשוטה היא שיכולת ההשפעה של התכשירים הקוסמטיים היא מוגבלת ביותר – הם מסוגלים להזין את העור ולהעניק לו לחות, ובכך להאט לזמן קצר את תהליך ההזדקנות של העור. אחרי שמבינים זאת, כדאי להתחיל לשקול אלטרנטיבות יעילות יותר – שיטות טיפול רפואיות להצערת עור הפנים אשר מביאות לתוצאות ממשיות, עמידות ונראות לעין. למקרה שעדיין לא שמעתם, הרפואה האסתטית בימינו מציעה טיפולים חדשניים המושתתים על שימוש בטכנולוגיית לייזר ייחודית, אשר מאפשרת תוך זמן קצר, לפתור באופן יעיל ובטוח את כל הבעיות הקשורות בהזדקנות העור.

הצערת הפנים באמצעות לייזר הינה שיטה המאחדת בתוכה מגוון של טיפולי anti-age המתבצעים באמצעות מכשירי הלייזר של חברת Fotona. הצערת הפנים באמצעות לייזר כוללת טיפולי לייזר שונים אשר מתבצעים במסגרת תכניות רב-שלביות להצערת העור. טכנולוגיית הלייזר מאפשרת להגיע לתוצאות מדהימות בכל הקשור לחידוש העור. במקרים רבים ניתן להשוות את התוצאות מהטיפול להצערת העור באמצעות לייזר, לניתוחים פלסטיים של מתיחת פנים.

טיפולי לייזר להצערת עור הפנים כוללים:

טיפולי לייזר להצערה שטחית, שמטרתן ליישר את משטח העור, לתת מתיחה (ליפטינג) לעור הפנים ולשפר את מראהו החיצוני. התוצאות מטיפולים אלה להצערת עור הפנים באמצעות לייזר מחזיקות עד שנה. טיפולי לייזר להצערה עמוקה של עור הפנים – טיפול עמוק להצערת העור באמצעות לייזר דורש סדרה בת 4- 6 טיפולים במשך תקופה של חצי שנה, אשר נותנת תוצאות ארוכות טווח בהצערת העור (עד חמש שנים) ודורשת

 

זמן התאוששות מינימאלי אחרי כל טיפול.

לאחר סדרה של טיפולים עמוקים להצערת העור באמצעות לייזר, מופיעה תשתית חדשה לייצור עצמאי של קולגן, העור הופך למוצק יותר, גמיש יותר, הסטרוקטורה והצבע של העור משתפרים פלאים, תווי הפנים הופכים לברורים יותר והקמטים נעלמים.

איך עובד הטיפול להצערה עמוקה של העור באמצעות לייזר:

הטיפול להצערה עמוקה של עור הפנים באמצעות לייזר מהווה בנייה הדרגתית של תשתית לייצור קולגן בשביל העור. קרן הלייזר חודרת אל תוך השכבות העמוקות של העור – הדרמיס, וזאת מבלי לפגוע באפידרמיס (השכבה העליונה של העור). האנרגיה של הלייזר גורמת להידוק סיבי הקולגן ומעודדת ייצור חדש של קולגן, מה שבתורו נותן את אפקט הליפטינג (המתיחה) וההצערה של העור.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

לקוחות ממליצים

ד"ר ספיבק היקר, רב תודות על הטיפול המקצועי. בזכותך אנו נראות נהדר, הביטחון עולה והחיוך ישר כוח. תודה רבה!
cat_10
שירין
רמת גן