העלמ סימני מתיחה בלייזר

סימני מתיחה המכונים בשיח הרפואי סטריאות, הינם צלקות המופיעות על העור ופוגעות במראהו החיצוני. סימני מתיחה מופיעים בדרך כלל על החזה, הבטן, הירכיים, הידיים, האגן ולעיתים רחוקות יותר גם על הפנים. סימני מתיחה מופיעים כתוצאה מעומס יתר על העור או משינויים הורמונאליים שגורמים לכך שבמקומות מסוימים העור הופך להיות דק מדי ונוצרים בו קרעים. במקום בו נוצרו קרעים פנימיים של העור מופיעה רקמת חיבור, המכונה בפינו "סימני מתיחה"- למעשה אלה הן צלקות. בשלב הראשוני סימני המתיחה על העור מופיעים בגוונים של אדום או סגול ומאוחר יותר הם הופכים להיות לבנים. הפסים הלבנים האלה לא תופסים שיזוף, אי אפשר להעלים אותם בעזרת קרמים, והם יכולים לכער גם את הגוף הנשי היפה ביותר, שאין בו זכר לצלוליט.

בעזרת רשת של קרני לייזר מתבצעת "תפירה" של העור הקרוע בעומק של עד מילימטר אחד. למעשה מדובר בכוויה מבוקרת ונקודתית של סימני המתיחה. הגוף מגיב לפרוצדורה הזו על-ידי הפעלת מנגנוני הגנה מפני הכוויה ועיבוי העור באזור שנמצא "תחת מתקפה" – התנהגות זו של הגוף היא זו שמאפשרת להעלים את סימני המתיחה, אשר נוצרו במקומות בהם העור הפך לדק מדי. ניתן להבחין בתוצאות טובות של החלקת העור המתוח כבר מהטיפול הראשון, אך יש לחזור על הטיפול עד להיעלמות מוחלטת של סימני המתיחה. שיטת טיפול זו מאפשרת להיפטר מסימני המתיחה לצמיתות.

 

ככל שסימני המתיחה טריים יותר, התוצאות טובות יותר, ויש צורך במספר קטן יותר של טיפולים לצורך העלמת סימני המתיחה לצמיתות. סטריאות בנות פחות משנתיים ניתן להעלים לחלוטין תוך 3-6 טיפולים. סטריאות ישנות (בנות יותר מעשר שנים) הופכות לאחר סדרת הטיפולים לדקות יותר משערה, כך שאפילו המטופל עצמו לא יכול יותר להבחין בהן. הטיפולים להעלמת סימני מתיחה באמצעות לייזר מתבצעים בתדירות של טיפול אחד פעם לשלושה-ארבעה שבועות.

הערה חשובה: במהלך סדרת הטיפולים אסור להשתזף.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

לקוחות ממליצים

ד"ר ספיבק היקר, רב תודות על הטיפול המקצועי. בזכותך אנו נראות נהדר, הביטחון עולה והחיוך ישר כוח. תודה רבה!
cat_10
שירין
רמת גן